URSUS II 3-2 PRZYSZŁOŚĆ

IX KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: URSUS II 3-2 PRZYSZŁOŚĆ

Po 4 meczach bez zwycięstwa Przyszłość w 9 kolejce Ligi Okręgowej zmierzyła się na wyjeździe z rezerwami KS Ursus.
W pierwszej połowie to rywal był częściej przy piłce, którą często operował na naszej połowie. Na szczęście postawa Przyszłości w defensywie uniemożliwiała przeciwnikom zbliżenie się do naszego pola karnego. I dlatego pierwszą groźną okazją Ursusa było uderzenie z 30 metra z 11 minuty, z którym poradził sobie Kuba Nowicki. W 23 minucie to my byliśmy bliscy strzelenia gola, gdy po wrzutce Piotra Stępniewskiego z lewej strony pola karnego głową uderzył Mateusz Najder, ale niecelnie. W 35 minucie wysoki strzał gospodarzy z 12 metra wybronił na rzut rożny nasz bramkarz. Na minutę przed przerwą z rzutu wolnego wrzucał Marcin Welk, a kolejna próba Mateusza Najdera również ominęła bramkę. W ostatniej akcji pierwszej połowy rezerwom KS Ursus udało się zapakować futbolówkę do siatki, ale na nasze gol nie został uznany, gdyż wcześniej piłka opuściła boisko. W drugą odsłonę spotkania lepiej weszli gospodarze i już w 52 minucie przełożyło się to na gola. W 70 minucie było już 2-0, a 6 minut później … 2-2, po trafieniach Piotra Stępniewskiego i pięknym uderzeniu w okienko Damiana Mrozika. Przy obu golach asystę zaliczył wprowadzony w drugiej połowie Przemek Łaski. Już wydawać się mogło, że zaskoczony rywal się nie podniesie, ale parafrazując Tomasza Hajtę „Rywal jest jak zranione zwierzę. Dopóki żyje, może Cię ugryźć”. I tak też niestety się stało. W ostatniej akcji meczu przeciwnik padł w naszym polu karnym, a arbiter odgwizdał 11-tkę, którą gospodarze zamienili na bramkę. Tym oto sposobem straciliśmy jakąkolwiek zdobycz punktową.

Skład: Nowicki- Bednarski (71′ Milewski), Welk, Ćwiąkała, Stępniewski- Kawalec, Sypuła, Cieślak, Mrozik, Nowak (56′ Łaski)- Najder (71′ Artur Bałajzy)

Gole: Ursus II 52′, 70′, 94′ – Stępniewski 72′, Mrozik 76′

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.