Przyszłość 1-2 SEMP

III kolejka Ligi Okręgowej: Przyszłość 1-2 SEMP

W meczu 3 kolejki Ligi Okręgowej Przyszłość zmierzyła się na własnym boisku z ursynowskim SEMP-em. Pomimo bardzo wysokiej temperatury spotkanie toczyło się w dosyć szybkim tempie. Obie drużyny starały się zagrozić bramce przeciwnika i to my jako pierwsi zdołaliśmy umieścić piłkę w siatce. W 32 minucie po wrzutce z prawej strony gola zdobył Mateusz Najder. Niestety zaledwie po trzech minutach SEMP wyrównał. Już w drugiej połowie obraz gry niewiele się zmienił. Jedna, jak i druga drużyna mogła wyjść na prowadzenie, ale sztuka ta udała się w 59 minucie gościom. Korzystnego dla siebie wyniku SEMP nie oddał już do samego końca i Przyszłość kolejny mecz zakończyła porażką.

Skład: Kamiński- Bednarski (87′ Mrozik), Ćwiąkała, Przemysław Bałajzy, Piotr Bałajzy- Kawalec (61′ Łaski), Muskalski, Bieńkowski (81′ Artur Bałajzy), Nowak- Sypuła, Najder (67′ Łondka)

gol: 32′ Najder

 

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.