Naprzód 4-3 Przyszłość

II kolejka Ligi Okręgowej: Naprzód 4-3 Przyszłość

W meczu 2 kolejki Ligi Okręgowej nasz zespół zmierzył się na wyjeździe z Naprzodem Brwinów. Cała pierwsza część spotkania to znaczna przewaga Przyszłości. Udowodniliśmy ją 3 strzelonymi bramkami. Niestety jeszcze przed przerwą arbiter podyktował rzut karny dla Naprzodu i gospodarze  zmniejszyli nim straty jeszcze przed zejściem do szatni. Zaledwie 2 minuty po wznowieniu gry Naprzód strzelił kolejnego gola i nasze prowadzenie stopniało do 1 bramki. Później długo nasza desperacka obrona przynosiła skutek, ale tylko do czasu. W 69 minucie czerwoną kartką ukarany został Marcin Welk. W 82 minucie Naprzód wyrównał, a kilka minut później wyszedł na prowadzenie. Od razu po tych 2 wstrząsach ruszyliśmy na bramkę zespołu z Brwinowa, ale choćby na wyrównanie zabrakło już czasu i z boiska zeszliśmy jako pokonani.

Skład: Macutkiewicz- Bednarski, Welk, Ćwiąkała, Przemysław Bałajzy- Nowak, Muskalski (66′ Trzciński), Bieńkowski (79′ Emiroglu), Piotr Bałajzy (46′ Mrozik)- Najder (85′ Łaski), Łondka

Gole: Przemysław Bałajzy ’10, ’43, Ćwiąkała ’25,

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.