Single Blog Title

This is a single blog caption

I kolejka Klasy A: Przyszłość 3-0 MKS II Piaseczno

I kolejka Klasy A
20.08.22.
Przyszłość 3-0 MKS II Piaseczno

20 sierpnia Przyszłość rozpoczęła sezon meczem z rezerwami MKS Piaseczno.
Na murawę wybiegła w większości znana z poprzedniego sezonu grupa zawodników. Jedynie na stoperze nową twarzą był Damian Rudy, a na prawym skrzydle zagrał powracający do Przyszłości Bartek Grzywacz.
Choć bez większych zmian kadrowych, duże zmiany zaszły w grze biało-zielonych. Od pierwszych minut gra toczyła się głównie na połowie gości. W 15 minucie prostopadłe podanie od Bartka Grzywacza wykorzystał Kuba Pawlicki i pewnym uderzeniem wyprowadził Przyszłość na prowadzenie. Zespół z Rybnickiej chciał iść za ciosem i nasze formacje ofensywne doprowadziły do kolejnych okazji podbramkowych. W groźnych sytuacjach znaleźli się m.in. Mateusz Najder, Łukasz Muskalski i Boha, ale ich strzały nie znalazły drogi do siatki. Do przerwy zostało skromne 1-0, choć wynik mógł być dużo wyższy. 15 minut odpoczynku i rozmowa z trenerem widocznie naszym graczom pomogły. Już w 47 minucie bramka gości została odczarowana, a na listę strzelców ponownie wpisał się Kuba Pawlicki. Bramkarz Piaseczna odbił do boku uderzenie Mateusza Najdera, gdzie czyhał 22-letni napastnik Przyszłości i podwyższył prowadzenie. Szybki cios sprawił, że gra się uspokoiła. Goście nie byli w stanie zdobyć bramki kontaktowej, a 30-stopniowa temperatura nie sprzyjała intensywnej grze w piłkę. Wyjątek stanowił niezmordowany Aleks Gierczuk, który był tego dnia wszędzie. Nawet w doliczonym czasie gry miał tyle energii i woli walki, jakby pojawił się na boisku kilka minut wcześniej. A było już wtedy 3-0, bowiem kwadrans przed końcem ponownie szans bramkarzowi nie dał Kuba Pawlicki, a asystę przy jego trzecim trafieniu zanotował wprowadzony kilka minut wcześniej Piotrek Błachnio.
Inaugurację można uznać za udaną. Przyszłość była groźna z przodu, zachowała czyste konto i była po prostu zespołem lepszym. Dobrą dyspozycję musimy potwierdzić w sobotę o 16:00 w Tarczynie, gdzie rozegramy mecz drugiej kolejki.

Skład: Rozen- Węgrzyniak, Rudy, Muskalski (64′ Raczyński), Zając- Grzywacz (85′ Jędrych), Gierczuk, Górecki (64′ Błachnio), Boha (64′ Manel)- Najder (72′ Łaski) Pawlicki (78′ Gielniewski)

Gole: 15′, 47′, 75′ Pawlicki

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.