Czterech zawodników dołączyło do Przyszłości

Czterech zawodników dołączyło do Przyszłości

Nadszedł czas na przedstawienie nowych graczy, którzy w nadchodzącym sezonie reprezentować będą barwy Przyszłości.
Pierwszym z nich jest urodzony w 1998 roku środkowy pomocnik Maciej Oleszczuk. Pierwsze lata gry w piłkę spędził w AP-TOP 54, a następnie przeniósł się do III-ligowego Podlasie Biała Podlaska, z którego ostatnio wypożyczony był do Victorii Parczew.
Kolejnym z nowych zawodników jest Wojciech Łazeba. Ten urodzony w 1996 roku napastnik przez większość czasu związany był z Ursusem Warszawa, a ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w IV-ligowej Ożarowiance.
O miejsce między słupkami rywalizować będzie 2 nowych golkiperów. Pierwszy to 24-letni Jakub Dutkowski, który występował w takich klubach jak Mazur Karczew, Start Otwock, KS Raszyn, a w minionym sezonie KS Warka. Drugim z nowych bramkarzy jest o 3 lata młodszy Michał Kruczkow, który ostatnio był zawodnikiem Rozwoju Warszawa, a wcześniej Orła Sypniewo i CK Troszyn.
Nowym graczom życzymy wielu sukcesów w biało-zielonych barwach!

Odpowiedz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.