Single Blog Title

This is a single blog caption

XXVIII kolejka Ligi Okręgowej: Przyszłość 4-0 Pogoń II

W jesiennym starciu z Pogonią II przeciwnik wygrał aż 5-1. Teraz w ramach 28 kolejki Przyszłość miała okazję do rewanżu na własnym boisku.
Nasz zespół od pierwszych minut prezentował się dobrze. Kreaowaliśmy akcje, mieliśmy bardzo duże posiadanie piłki. Nie przekładało się to niestety na gole. W końcu po pół godzinie gry nadszedł przełom. Niemogący poradzić sobie z Adamem Sypułą obrońca powalił go na ziemię w obrębie pola karnego, a sędzia Urban wskazał bez zawahania na 11 metr. Do piłki podszedł Mateusz Najder i bez problemów wykorzystał „jedenastkę”. Kilka minut później padła kolejna bramka, a jej autorami byli ci sami gracze co przy pierwszym golu. Adam Sypuła zagrał do Mateusza Najdera, a ten będąc na wprost bramki silnym uderzeniem pokonał golkipera Pogoni II. W ostatnich meczach początki drugich połów są zazwyczaj okresem gorszej gry Przyszłości i tak było i tym razem. Druga drużyna Pogoni nacierała na naszą bramkę, raz nawet obijając słupek po uderzeniu z ok. 35 metrów. W końcu jednak goście nadziali się na kontrę. Była 74 minuta, Maciek Oleszczuk przebiegł spory dystans, wbiegł w pole karne, wracający obrońcy nie nadążyli za nim, wykończył akcję sam i zrobił to w sposób bezbłędny. Po tej bramce na boisku pojawił się Kuba Pawlicki i niemal natychmiast sprawił, że bramkarz gości ponownie musiał wyjmować piłkę z siatki. Z lewej strony zagrywał Boha, stojący na wysokości bramki Kuba Pawlicki przyjął piłkę, uderzył i 4-0. I tym wynikiem spotkanie się zakończyło. Przyszłość po dobrym meczu pewnie pokonała Pogoń II Grodzisk Mazowiecki, a za tydzień biało-zieloni zmierzą się również u siebie z AP Żyrardów, które to do tej kolejki było liderem. W jesiennym starciu Przyszłości z AP padł wynik 6-2 dla nas. Był to niesamowity mecz, oby teraz znów taki był! Gramy u siebie w sobotę o 11:00, będzie to ostatni mecz w sezonie na własnym boisku. Zapraszamy!

Skład: Dutkowski- Paś (87′ Garbaliński), Ćwiąkała, Cieślak (64′ Łazeba), Kawalec- Mrozik (77′ Król), Muskalski, Oleszczuk, Yusupov- Najder (75′ Pawlicki), Sypuła