KS Przyszłość Włochy 1-1 SEMP Ursynów

XV kolejka Ligi Okręgowej: KS Przyszłość Włochy 1-1 SEMP Ursynów

W gęstej mgle przyszło zmierzyć się biało-zielonym z SEMP-em w ramach 15 kolejki Ligi Okręgowej. Pierwsze minuty wskazywały na to, że aura bardziej sprzyja gościom, którzy w pierwszych minutach byli zespołem znacznie lepszym, co potwierdzili strzeleniem gola w 4 minucie. Jednak przewaga zespołu z Ursynowa z minuty na minutę malała i jeszcze przed przerwą wyrównaliśmy, gdy po centrze Bohy do sieci piłkę zapakował strzałem głową Mateusz Najder. Druga połowa należała już do nas. Niestety zgubiliśmy gdzieś skuteczność z meczu z AP Żyrardów i tym razem wykończenie akcji mocno szwankowało. Najbliżej trafienia byliśmy w 70 minucie, gdy po wrzutce Przemka Bałajzy w dobrej sytuacji znalazł się jego brat Piotrek, ale strzał naszego zawodnika głową po długim słupku minął bramkę SEMP-a. W końcówce do głosu znów doszli goście, ale nie zdołali pokonać czujnego Kuby Dutkowskiego. Tak więc spotkanie zakończyło się podziałem punktów, co wydaje się z przebiegu całego starcia zasłużonym rezultatem. Pomimo tego szkoda straconych w drugiej połowie szans, które mogły przynieść nam tak cenne przecież 3 punkty. W najbliższą niedzielę o 13:00 zagramy ostatni mecz w tym roku. Przeciwnikiem będzie zespół Milanu Milanówek. Zapraszamy na Rybnicką 25!

Skład: Dutkowski- Welk (61′ Piotr Bałajzy), Ćwiąkała, Cieślak, Kawalec- Sypuła, Muskalski (46′ Przemysław Bałajzy), Oleszczuk, Yusupov (80′ Król)- Najder (68′ Kowalski), Mrozik