KS Przyszłość Włochy 1-2 Naprzód Stare Babice

VIII kolejka Ligi Okręgowej: KS Przyszłość Włochy 1-2 Naprzód Stare Babice

Z 3 ostatnich meczów ligowych, które to rozgrywane były na wyjeździe, Przyszłość nie przywiozła choćby punktu. Teraz nadszedł czas na spotkanie domowe, w którym naszym przeciwnikiem był Naprzód Stare Babice.
Początek mogliśmy mieć wymarzony. Bartek Kowalski otrzymał prezent od obrońcy rywala w postaci piłki i pognał z nią wprost na bramkę gości, ale jego uderzenie wyłapał bramkarz. Pierwsze minuty charakteryzowała duża niedokładność. Defensorzy zespołu z Babic kilka razy popełnili proste błędy, ale my odpowiadaliśmy podobnymi w ofensywie. W końcu w 19 minucie padł gol, ale było to trafienie dla przeciwnika. Silny strzał z pogranicza pola karnego wylądował w bramce tuż przy słupku. Oba zespoły miały swoje sytuacje na zmianę rezultatu, ale podania często zatrzymywały się na ostatnim obrońcy. Wyrównanie przyniosła 32 minuta. Z rzutu wolnego wrzucał w pole karne Piotr Bałajzy, a wychodzącego golkipera Naprzodu strzałem głową uprzedził Łukasz Muskalski. Mieliśmy dużo stałych fragmentów i mało brakowało, byśmy z rożnego kilka minut później strzelili na 2-1, ale uderzenie Kuby Cieślaka nieznacznie minęło bramkę. Drugą połowę goście zaczęli bardzo odważnie, nastawiając się na szybkie strzelenie kolejnego gola. W 47 minucie, znajdujący się na wprost naszej bramki napastnik, nieczysto trafił w piłkę i nasz golkiper bez większych problemów ją złapał. Chwilę później rywal szukał szczęścia uderzając z dystansu, ale Kuba Dutkowski i tym razem był czujny i złapał silny strzał. Później nadeszły nasze szanse. W 58 minucie Bartek Kowalski trafił w słupek, a jakiś czas później po rzucie rożnym piłka zatrzymała się na poprzeczce. Bliżej gola już nie byliśmy. Wydawać się mogło, że zespół Naprzodu też spuścił z tonu i zadowala go remis. Niestety w doliczonym czasie gry strata piłki zakończyła się szybką akcją gości, którzy wrzucili piłkę w pole karne do jednego ze swoich graczy, a ten strzałem głową nie dał szans naszemu bramkarzowi i zapewnił swojemu zespołowi 3 punkty. Przyszłość przegrała 4 mecz z rzędu i nadal znajduje się w strefie spadkowej. Jednak nie jest problemem to, że w tej chwili w niej jesteśmy. Prawdziwym problemem jest to, że powoli zaczynamy się w niej urządzać…

Skład: Dutkowski- Kawalec, Ćwiąkała, Cieślak, Piotr Bałajzy- Muskalski (80′ Król), Oleszczuk (87′ Onkiewicz), Sypuła (75′ Welk)- Nowak, Najder, Kowalski

Gole: Muskalski 32′ – Wasilewski 19′, Dryka 90’+1

Odpowiedz

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.