Single Blog Title

This is a single blog caption

Yellow Tenis w Klubie „Przyszłość”!

 

 

Szkoła tenisa Yellow Tenis  w Klubie  KS „Przyszłość” ul. Rybnicka 25 . Zapraszamy do zapisów dzieci w wieku już od 5 lat z Warszawy /atrakcyjna lokalizacja dla dzielnic Bemowo, Włochy, Ursus,/. Treningi w zależności od potrzeb będą odbywały się w grupach  2, 3 lub 4-6 osobowych.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną,  wykwalifikowaną kadrę trenerską Yellow Tenis według autorskiego programu nauczania. Koszt zajęć zależny  od ilości uczestników w grupie oraz ilości przeprowadzonych zajęć w skali miesiąca. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt tel. 508 933 051 lub wysłanie maila na adres biuro@yellowtenis.com.pl  z informacją: imię i nazwisko rodzica, Imię i nazwisko dziecka, numer telefonu,  adres email, wiek dziecka, poziom gry (początkujący czy zaawansowany).

Więcej szczegółów na stronie www.yellowtenis.com.pl

Do zobaczenia na korcie

Odpowiedz

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.