KS RASZYN 3-1 PRZYSZŁOŚĆ

XXIX KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: KS RASZYN 3-1 PRZYSZŁOŚĆ

W ostatnim meczu wyjazdowym tego sezonu naszym przeciwnikiem był, mający już zapewniony awans, zespół KS Raszyn.

Nie mieliśmy co liczyć na to, że rywal myślami będzie już w IV Lidze. Lider nie zawiódł swoich kibiców i ci już po 8 minutach cieszyć się mogli z prowadzenia, gdy głęboka wrzutka z lewej strony z rzutu wolnego skutecznie została z bliska wykończona głową. Z kolei biało-zieloni dopiero w 20 minucie poważnie zagrozili bramce gospodarzy. Niestety ze strzałem z bliskiej odległości Mateusza Najdera poradził sobie golkiper Raszyna. Chwilę później dał o sobie znać występujący po raz pierwszy w wyjściowej 11-stce Bartosz Kowalski. Świetnie uderzył zza pola karnego, ale i tym razem nie dał się zaskoczyć bramkarz przeciwnika. Raszyn nie dał się zepchnąć do defensywy i odpowiadał kolejnymi atakami. Do przerwy oglądaliśmy ciekawe spotkanie z okazjami po obu stronach. Po przerwie obraz gry uległ zmianie. Dawał o sobie znać upał, który był sojusznikiem rywala. To my musieliśmy w tych niesprzyjających warunkach więcej biegać i strzelać gole. Raszyn niestety panował nad wydarzeniami boiskowymi i to on w 60 minucie podwyższył prowadzenie. Nie zapowiadało się, abyśmy odwrócili losy spotkania, jednak w 90 minucie, po podaniu Bartosza Kowalskiego, zastawił się w polu karnym Mateusz Najder, a po odwróceniu oddał strzał, którym zmniejszył stratę do gospodarzy. Doliczony czas gry dał nam nadzieję na wyrównanie, ale to przeciwnik w 94 minucie strzałem z rzutu wolnego ustalił wynik meczu na 3-1. Tym samym ponieśliśmy kolejną porażkę w tej niezbyt udanej dla nas rundzie. Raszynowi gratulujemy awansu i życzymy powodzenia na IV-ligowych boiskach.

Skład: Rybus- Cieślak (71′ Pawlicki), Onkiewicz, Ćwiąkała, Yusupov- Król (46′ Nowak), Welk (68′ Emiroglu), Muskalski, Kowalski- Najder, Sypuła (58′ Mrozik)

Gole: 90′ Najder- 8′, 60′,90+4 Raszyn