LKS CHLEBNIĄ 1-1 PRZYSZŁOŚĆ

XVI KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: LKS CHLEBNIA 1-1 PRZYSZŁOŚĆ

Pierwszym meczem Przyszłości o punkty w 2018 roku było starcie z LKS Chlebnią, które rozegrane zostało w Grodzisku Mazowieckim.
Pierwsza połowa meczu nie rozpieściła kibiców, którzy mimo mrozu udali się na stadion grodziskiej Pogoni. Minimalną przewagę miała Przyszłość, która przez sporą część gry znajdowała się na połowie rywali, jednak na niewiele się to zdawało. Rzadko kiedy udawało nam się oddać jakikolwiek strzał. Cel osiągnęliśmy na 5 minut przed przerwą, gdy po podaniu Damiana Mrozika w  dogodnej sytuacji znalazł się Piotr Bałajzy, który lobem pokonał golkipera rywali i tym samym wyprowadził nas na prowadzenie. Mało brakowało, a jeszcze przed przerwą Chlebnia wyrównałaby, ale silny strzał głową po rzucie rożnym powędrował tuż nad bramką Kuby Rybusa. W drugiej połowie role się odwróciły i to diametralnie. Minimalnie przeważająca dotychczas Przyszłość została stłamszona przez przeciwnika, który już w ciągu pierwszych 10 minut po wznowieniu gry mógł zdobyć nawet kilka bramek, a najbliżej szczęścia rywale byli w 54 minucie, gdy piłka po strzale z blisko 40 metrów uderzyła w poprzeczkę, a następnie w linię bramkową, lecz na nasze szczęście jej nie przekroczyła. Gol dla Chlebni wisiał cały czas w powietrzu, ale dopisywało nam szczęście. Niestety jego limit zaczął wyczerpywać się i w 80 minucie wprowadzony 13 minut wcześniej Adam Onkiewicz otrzymał drugi żółty kartonik, a już 5 minut później po zamieszaniu w polu karnym padł gol wyrównujący. Ten gong podziałał na nasz zespół mobilizująco, ale żaden z zespołów nie zdążył już przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i mecz zakończył się podziałem punktów

Skład: Rybus-  Ćwiąkała, Cieślak, Piotr Bałajzy- Kawalec, Nowak, Welk, Emiroglu (67′ Onkiewicz), Mrozik- Najder (28′ Bednarski), Sypuła

Gole: 40′ Piotr Bałajzy – 85′ Chlebnia

Odpowiedz

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.