Single Blog Title

This is a single blog caption

XV KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: POGOŃ II 0-2 PRZYSZŁOŚĆ

W ostatnim tegorocznym meczu Przyszłość na wyjeździe zmierzyła się z sąsiadujacymi z nami w tabeli rezerwami Pogoni Grodzisk.
W pierwszej połowie lekką przewagę miała Przyszłość. Już w 7 minucie mogliśmy prowadzić, ale strzał głową Maćka Ćwiąkały wybronił golkiper rywala. W 14 minucie to gospodarze chcieli nas zaskoczyć strzałem z daleka, ale na rożny wybił Kuba Rybus. Po okresie bez wielu klarownych sytuacji nadeszła 34 minuta. Z rożnego dośrodkowywał Sebastian Król, a gola głową zdobył Piotr Stępniewski. W 41 minucie mogliśmy podwyższyć prowadzenie, ale w sytuacji sam na sam Mateusz Najder trafił jedynie w bramkarza. Po zmianie stron nasza przewaga stała się jeszcze wyraźniejsza. Pomimo kilku dobrych sytuacji dopięliśmy swego dopiero w 87 minucie, gdy świetną indywidualną akcją popisał się Karol Nowak, a na jej zwieńczenie pokonał bramkarza Pogoni. Trafienie to przypieczętowało nasze zwycięstwo. Przyszłość na koniec rundy pokonała rezerwy Pogoni 2-0.

Skład: Rybus- Kawalec, Welk, Cieślak, Stępniewski- Nowak (90+2′ Pawlicki), Ćwiąkała (90+1′ Emiroglu), Sypuła, Król (62′ Mrozik)- Łaski (82′ Onkiewicz), Najder (71′ Artur Bałajzy)

Gole: 34′ Stępniewski, 87′ Nowak