PERŁA 2-1 PRZYSZŁOŚĆ

XIV KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: PERŁA 2-1 PRZYSZŁOŚĆ

W 14 kolejce Ligi Okręgowej naszym przeciwnikiem była będąca liderem Perła Złotokłos.

Pierwsza odsłona spotkania była dość wyrównana. Na prowadzenie wyszliśmy w 29 minucie. Z rzuty wolnego z ok.18 metrów uderzał Maciej Ćwiąkała. Jego strzał wybronił golkiper Perły, ale popełnił błąd. Wypuścił piłkę z rąk, a ta trafiła do Partyka Bieńkowskiego, który głową skierował ją do siatki. Gdy już wydawało się , że na przerwę schodzić będziemy z jednobramkową zaliczką to w dogodnej sytuacji znalazł się zawodnik gospodarzy i niestety nie zmarnował jej. Pierwsza połowa zakończyła się remisem. Po zmianie stron lider ze Złotokłosu zademonstrował siłę. Jedynie dzięki świetnej postawie Daniela Kamińskiego wynik remisowy udało utrzymać się aż do 86 minuty. Wtedy to po wyrzucie z autu w naszym polu karnym zrobił się kocioł, w którym odnalazł się gracz rywala i silnym strzałem pokonał świetnie dysponowanego bramkarza naszego zespołu. Na odrobienie strat zabrakło już sił i czasu. Warto zaznaczyć, że oba zespoły kończyły mecz w osłabieniu. W 73 minucie czerwoną kartką ukarany został Jakub Łondka, a na kilka minut przed końcem jego los podzielił jeden z zawodników Perły.

Skład: Kamiński- Muskalski, Welk, Ćwiąkała, Przemysław Bałajzy- Nowak, Łondka, Sypuła, Mrozik- Najder (61 Artur Bałajzy), Bieńkowski

Gol: 29′ Bieńkowski

Odpowiedz

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.