PRZYSZŁOŚĆ 2-1 RYŚ

XIII KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: PRZYSZŁOŚĆ 2-1 RYŚ

W ostatnim z naszych październikowych spotkań rywalem Przyszłości był Ryś Laski.
Pierwsza połowa nie obfitowała w wiele sytuacji podbramkowych. Najbliżej szczęścia byliśmy w 43 minucie, gdy po wrzutce Łukasza Muskalskiego w pole karne głową uderzał Jakub Łondka, ale jego strzał nieznacznie minął bramkę. Po zmianie stron inicjatywę przejęła nasza drużyna. Z czasem przewaga ta była coraz intensywniejsza. W końcu przełożyło się to na gole.W 64 minucie do piłki wrzuconej przez Damiana Mrozika wysoko wyskoczył Jakub Łondka i uderzeniem głową pokonał bramkarza Rysia, który minął się z piłką. Kilka minut później było już 2-1 dla Przyszłości. Całą akcję zawdzięczamy dopiero co wprowadzonemu na boisko Karolowi Nowakowi, który po przebiegnięciu z piłką kilkudziesięciu metrów świetnie zagrał prostopadle do Mateusza Najdera, a ten nie dał szans bramkarzowi. Po wyjściu na prowadzenie wcale nie spuściliśmy z tonu, ale brakowało skuteczności, aby podwyższyć rezultat. Tak więc wynik nie uległ już zmianie i Przyszłość pokonała Rysia Laski 2-1.

Skład: Macutkiewicz- Bednarski, Welk, Ćwiąkała, Przemek Bałajzy- Muskalski (65′ Artur Bałajzy), Sypuła, Bieńkowski (63′ Nowak), Mrozik- Najder (90+3′ Komorowski), Łondka

Gole: 64′ Łondka, 70′ Najder