Single Blog Title

This is a single blog caption

XII KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: PRZYSZŁOŚĆ 2-1 JÓZEFOVIA

W ramach 12 kolejki Ligi Okręgowej nasz zespół podejmował na własnym  boisku wicelidera- Józefovię.
Faworytem sobotniego spotkania byli goście i to oni rzeczywiście byli częściej przy piłce i oddawali więcej strzałów. Jednak co z tego, jeśli ich uderzenia raz za razem mijały naszą bramkę bądź nie sprawiały Kubie Rybusowi problemów? Niewykorzystane sytuacje „Józy” zemściły się na nich w 38 minucie. Wtedy to rzut wolny z blisko 40 metrów wykonywał Damian Mrozik, a piłka wrzucona w pole karne ominęła wszystkich tam zgromadzonych, odbiła się od murawy i wpadła do bramki obok zaskoczonego golkipera. Gol zdobyty kilka minut przed przerwą zmusił gości do otwarcia się w drugiej połowie co umożliwiło nam przeprowadzanie kolejnych akcji, które mogły zakończyć się trafieniem na 2-0. Sztuka ta udała nam się dopiero w 84 minucie, gdy strzał Przemka Łaskiego golkiper Józefovii sparował do boku, gdzie był już wprowadzony kilka minut wcześniej Mateusz Najder, który w sytuacji tej umieścił futbolówkę w bramce. Goście już po minucie odpowiedzieli nam trafieniem i ostatnie minuty meczu mijały w odliczaniu czasu do końca zawodów. Na szczęście mimo 5 doliczonych minut pozytywny rezultat udało utrzymać się do końca i Przyszłość nareszcie cieszyć się mogła ze zdobycia 3 punktów.

Skład: Rybus- Bednarski, Cieślak, Welk (70′ Muskalski), Stępniewski- Mrozik (75′ Nowak), Ćwiąkała, Onkiewicz, Król (90′ Kawalec)- Łaski (90+4 Emiroglu), Artur Bałajzy (80′ Najder)

Gole: Mrozik 38′, Najder 84′ – Józefovia 85