Przyszłość 0-1 Grom

XII kolejka Ligi Okręgowej: KS Przyszłość Włochy 0-1 Grom Warszawa

Stadion Przyszłości jest obiektem na którym w ostatnim czasie nie pada dużo goli. W tym sezonie Ligi Okręgowej nie ma boiska, na którym padłoby ich mniej. Mało tracimy (tylko lider ma lepszą defensywę na własnym obiekcie), ale też mało strzelamy. W sobotnim spotkaniu z Gromem kibice nie byli świadkami odchylenia od normy i znów obejrzeli tylko jedno trafienie.
Przyszłość szybko wypracowała sobie 2 groźne sytuacje, z których jednak nic nie wynikło. Na tle wyżej notowanego przeciwnika biało-zieloni nie odstawali. Nasz zespół, gdyby tylko poprawił skuteczność, mógł schodzić na przerwę prowadząc jedną lub dwiema bramkami. Tak się jednak- niestety- nie stało. W drugiej części spotkania sytuacji było już mniej. Zagrożenie tworzyliśmy głównie po stałych fragmentach. Gola udało nam się zdobyć tylko ze spalonego, gdy bramkarza gości pokonał Mateusz Najder. Grom z kolei w 75 minucie trafił do sieci zgodnie z przepisami, co- jak się później okazało- zapewniło rywalom 3 punkty.
Przyszłość przegrała kolejny mecz i po raz kolejny tylko jednym golem. W 7 na 8 przegranych przeciwnicy byli tylko o jedno trafienie skuteczniejsi….

Skład: Dutkowski- Kawalec, Welk, Ćwiąkała, Yusupov- Nowak (60′ Mrozik), Muskalski (80′ Onkiewicz), Oleszczuk, Sypuła (82′ Pawlicki), Piotr Bałajzy- Najder

Gol: 75′ Więczek