Przyszłość 2-5 LKS Chlebnia

XI KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: PRZYSZŁOŚĆ 2-5 LKS CHLEBNIA

Piętnastego dnia października Przyszłość na własnym boisku podejmowała LKS Chlebnię.

Pierwsze minuty meczu przyniosły pozytywne odczucia. Nasza drużyna skupiła się na ofensywie i doprowadziła do kilku ciekawych sytuacji podbramkowych. Niestety w 5 minucie goście przeprowadzili kontratak po którym pierwszy strzał jaki dziś oddali znalazł drogę do siatki. Szybko wyrównaliśmy za sprawą bardzo silnego uderzenia Artura Bałajzego. Już 2 minuty po jego bramce mieliśmy okazję do wyjścia na prowadzenie, ale ze strzałem z rzutu karnego Przemka Bałajzego poradził sobie golkiper gości, a dobitka Mateusza Najdera minęła bramkę. W 28 minucie Chlebnia strzeliła na 2-1, a chwilę później z rzutu karnego, podyktowanego po zagraniu ręką Marcina Welka, strzeliła trzeciego gola. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Na drugą odsłonę nie wyszliśmy należycie skupieni, ponieważ zespół z Chlebni już w 48 minucie podwyższył prowadzenie na 4-1. Nasza sytuacja stała się beznadziejna, a poziom gry się do niej dostosował. Zmieniło się to w 69 minucie, gdy bramkę dla Przyszłości zdobył Jakub Łondka. Jego gol przywrócił nam nadzieję. Znów zaczęliśmy z coraz większą częstotliwością atakować. Niestety w 81 minucie to Chlebnia pokonała naszego bramkarza, a tym samym ustaliła wynik spotkania na 2-5. Już za tydzień jedziemy do Piastowa, gdzie zagramy z będącym wiceliderem Piastem. Na pewno nie będzie to dla nas łatwy mecz.

Skład: Macutkiewicz- Komorowski (61′ Garbaliński), Welk, Ćwiąkała, Piotr Bałajzy- Bieńkowski, Przemysław Bałajzy, Sypuła, Nowak (46′ Łondka)- Artur Bałajzy, Najder (66′ Łazeba)

Gole: 12′ Artur Bałajzy, 69′ Łondka