Grom 3-1 Przyszłość

XI KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ: Grom 3-1 Przyszłość

W 11 serii gier Przyszłość zmierzyła się na wyjeździe z Gromem Warszawa.
Mecz rozpoczął się dla nas bardzo szczęśliwie . W 8 minucie po faulu na Adamie Sypule arbiter wskazał na 11 metr. Do jedenastki podszedł Adam Onkiewicz i nie pomylił się. Wyprowadził nas na prowadzenie, a sam zdobył swoją pierwszą bramkę dla Przyszłości. Niestety gol dla nas dodał wiatru w żagle… gospodarzom, którzy w 19 minucie wyrównali, a w 27 wyszli na prowadzenie i – co by nie mówić- prowadzili grę i byli zwyczajnie lepsi. Przerwa podziałała na naszych zawodników pozytywnie. Po wznowieniu gry przycisnęliśmy Grom i gra toczyła się głównie na jego połowie. Niestety 71 minuta przyniosła nam gola, ale samobójczego. Po rzucie rożnym dla gospodarzy piłka odbiła się od Mateusza Najdera i wpadła do siatki. Po tym niefortunnym zdarzeniu Grom nie spiesząc się pewnie utrzymał 2-bramkowe prowadzenie do końca. A Przyszłość przedłużyła swoją trwającą już 7 meczów serię bez zwycięstwa…

Skład: Rybus- Bednarski, Cieślak, Ćwiąkała, Piotr Bałajzy (79′ Król)- Stępniewski, Onkiewicz, Muskalski (63′ Welk), Mrozik (46′ Najder)- Artur Bałajzy (88′ Pawlicki), Sypuła (24′ Nowak)

Gole: 8′ Onkiewicz  – 19′, 27′, 71′ Grom

Odpowiedz

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.