Przyszłość 1-4 KS Teresin

X kolejka Ligi Okręgowej: Przyszłość 1-4 KS Teresin

W 10 kolejce Ligi Okręgowej Przyszłość na własnym  boisku podejmowała sąsiadujący z nami w tabeli KS Teresin.
Pierwsza połowa była wyrównana, ale więcej okazji do zademonstrowania swoich umiejętności miał nasz bramkarz. Niestety mimo kilku dobrych interwencji szczęścia zabrakło kilka minut przed przerwą. Goście wrzucili piłkę z wolnego z 25 metra, nam nie udało się jej wybić i po zamieszaniu ostatecznie znalazła się w siatce. Po zmianie stron niestety było tylko gorzej, z wyjątkiem pierwszych minut po wznowieniu gry. Wtedy to mieliśmy okres lepszej gry, a wisienką na torcie mógł być gol szczupakiem Piotra Stępniewskiego, ale piłka nieznacznie minęła słupek. W 61 minucie nieprzypilnowany gracz KS Teresin pokonał Jakuba Rybusa, a my odpowiedzieliśmy 3 minuty później trafieniem Mateusza Najdera, ale arbiter uznał że ten był na spalonym, więc gola nie uznał. Minutę później gracz gości zdecydował się uderzyć zza pola karnego i jego atomowe uderzenie znalazło drogę do bramki i mieliśmy już 0-3. W 83 minucie Piotr Stępniewski po podaniu Karola Nowaka strzałem przy słupku pokonał golkipera KS Teresin i dał nam nadzieję na korzystny rezultat, ale 3 minuty później odpowiedź gości pozbawiła nas już wszelkich nadziei. Przyszłość poległa na własnym boisku w starciu z KS Teresin aż 1-4.

Skład: Rybus- Bednarski (66′ Kawalec), Welk (66′ Król), Ćwiąkała (78′ Pawlicki), Piotr Bałajzy- Sypuła, Cieślak, Muskalski (66′ Emiroglu), Mrozik (46′ Nowak)- Stępniewski, Artur Bałajzy (56′ Najder)

Gole: 83′ Stępniewski – 40′, 61′ 65′, 86′ KS Teresin