KS Teresin 2-1 KS Przyszłość Włochy

VII kolejka Ligi Okręgowej: KS Teresin 2-1 KS Przyszłość Włochy

Mecz w Teresinie nie zapowiadał się na spacerek. Przyszłość nie wygrała od połowy sierpnia, a na boisku w Teresinie naszemu zespołowi nigdy nie było dane cieszyć się ze zwycięstwa. Dotychczas z boiska naszego niedzielnego rywala przywoziliśmy co najwyżej remis. Jednak każda passa kiedyś się kończy i naszym celem był oczywiście komplet punktów.
Mało brakowało, a już po 2 minutach mogliśmy gonić wynik, jednak Kuba Dutkowski wyciągnął się jak struna i strącił lecącą w światło bramki piłkę na rzut rożny. Później było lepiej. Żaden z zespołów nie zdominował drugiego, ale Przyszłość panowała nad boiskowymi wydarzeniami i była bliżej wyjścia na prowadzenie. W końcu udało nam się to w 37 minucie, gdy do siatki trafił Bartek Kowalski. Moment nieuwagi wystarczył, by jeszcze przed przerwą znów był remis. Piłka po rzucie rożnym trafiła w brzuch stojącego przy dalszym słupku gracza gospodarzy i wpadła z bliskiej odległości do bramki. Na drugą połowę wyszła zupełnie inna Przyszłość. Teresin przejął inicjatywę i gol dla tego zespołu wisiał w powietrzu. W 78 minucie strzał gospodarzy z ostrego kąta poszybował tuż nad poprzeczką. W 82 minucie uderzenie minęło naszego bramkarza, ale przed linią bramkową piłkę zatrzymał Maciek Ćwiąkała i zażegnał niebezpieczeństwo. Minutę później nic już nam nie pomogło. Po zamieszaniu w polu karnym zawodnik Teresina skierował futbolówkę do siatki. To nie był koniec ataków gospodarzy. W 85 minucie mogło być 3-1, ale czujny Kuba Dutkowski obronił niebezpieczny strzał. Odpowiedź Przyszłości nie nadeszła. W drugiej odsłonie spotkania nie potrafiliśmy stworzyć zagrożenia pod bramką Teresina i po raz kolejny wracamy z jego terenu bez punktów.

Skład: Dutkowski- Kawalec, Ćwiąkała, Onkiewicz, Piotr Bałajzy- Nowak, Cieślak (72′ Najder), Muskalski (77′ Welk), Kowalski (87′ Pawlicki), Yusupov (84′ Kaczyński)- Sypuła

Gole: Popławski 44′, Bargieł 83′ – Kowalski 37′

Odpowiedz

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Drogi użytkowniku!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KLUB SPORTOWY PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY z siedzibą w Warszawie, ul. Rybnicka 25, 02-405 Warszawa, NIP: 5221964176. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą jedynie w cel-u(ach) wskazanych powyżej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz trwałego usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich nie podanie może uniemożliwiać odpowiedź na Państwa zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.