Przyszłość 0-1 SEMP

VI kolejka Ligi Okręgowej: Przyszłość 0-1 SEMP

W 6 serii gier Przyszłość na własnym boisku zmierzyła się z ursynowskim SEMP-em.
Już w 4 minucie mogło być 1-0 dla naszej drużyny, ale centymetry uratowały gości przed stratą gola. Mateusz Najder uderzył głową po wrzutce z rzutu wolnego Damiana Mrozika, a piłka po odbiciu od słupka turlała się po linii, aż w końcu w ostatniej chwili wybił ją bramkarz rywala. W 12 minucie swoją sytuację miał SEMP i niestety wykorzystał ją. Z dystansu strzelił jeden z graczy gości, piłka odbiła się od poprzeczki i wróciła na boisko prosto pod nogi rywala, a ten umieścił ją uderzeniem z pierwszej piłki w bramce. Szybkie wyjście SEMP-a na prowadzenie bardzo zmieniło obraz spotkania. Przeciwnik skupił się przede wszystkim na obronie wyniku , pozwolił nam być częściej przy piłce i liczył na kontrataki. Sposób ten sprawdził się i do przerwy wynik nie uległ zmianie. Tuż po wznowieniu gry Przyszłość miała jedną z lepszych okazji do wyrównania, gdy w zamieszaniu w polu karnym uderzył Karol Nowak, a jego strzał minimalnie minął bramkę.  Przez resztę drugiej połowy mieliśmy jeszcze parę okazji, ale żadna z nich nie była stuprocentowa, a do takich kilka razy doszedł SEMP. W 82 minucie strzał rywala z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę, a w 86 w sytuacji sam na sam gracz gości nie trafił w bramkę. Niestety gol z początku ustawił całe spotkanie i gra ursynowian nastawiona na kontry opłaciła się. Przyszłość przegrywa drugi mecz z rzędu i po 6 meczach ma zaledwie 7 punktów.

Skład: Kamiński- Bednarski (81′ Artur Bałajzy), Welk, Cieślak, Kawalec- Nowak, Emiroglu (64′ Onkiewicz), Ćwiąkała (76′ Król), Mrozik- Łaski (46′ Stępniewski), Najder (84′ Pawlicki)