KS Teresin 3-1 Przyszłość

IV kolejka Ligi Okręgowej: KS Teresin 3-1 Przyszłość

Na mecz 4 kolejki zespół Przyszłości wybrał się do Teresina. Od samego początku przeciwnik narzucił nam swój styl gry, a nawet jeszcze w pierwszych 45 minutach  zdobył 2 gole. Chwilę po wznowieniu gry, a dokładniej to w 49 minucie Teresin podwyższył prowadzenie na 3-0 i nasza sytuacja stała się nieciekawa. Jednak zespół gospodarzy po trzecim trafieniu nieco spuścił z tonu i do głosu zaczęła dochodzić Przyszłość. Gola, za sprawą trafienia Przemka Łaskiego, zdobyliśmy niestety dopiero w 78 minucie i na chociażby drugą bramkę zabrakło nam już czasu. Wyjazd do Teresina zakończył się dla nas trzecią porażką z rzędu.

Skład: Kamiński- Bednarski, Ćwiąkała, Muskalski, Piotr Bałajzy- Mrozik (46′ Bieńkowski), Przemysław Bałajzy, Sypuła, Nowak (70′ Chojecki)- Łondka (46′ Łaski), Najder (68′ Emiroglu)

Gol: 78′ Łaski