Promyk 0-5 Przyszłość

I kolejka Ligi Okręgowej: Promyk 0-5 Przyszłość

Na pierwszy mecz ligowy sezonu 2016/17 zespół Przyszłości wybrał się do Nowej Suchej na starcie z tamtejszym Promykiem, który jest beniaminkiem w rozgrywkach Ligi Okręgowej. Już od pierwszego gwizdka sędziego Przyszłość zdecydowanie ruszyła na rywala, jednak długo nie przynosiło to pożądanego efektu. Dopiero w 33 minucie niemoc w ofensywie przełamał Adam Sypuła, a chwilę później jego wyczyn powtórzył Mateusz Najder. Jeszcze przed przerwą gola na 3-0 strzelił  z blisko 40 metrów Marcin Welk. Po wznowieniu 2 części spotkania daliśmy dojść do głosu Promykowi, a to, że mecz skończyliśmy  z czystym kontem w dużej mierze możemy zawdzięczać szczęściu i naszemu bramkarzowi, Adamowi Macutkiewiczowi. Pomimo tego, że nie graliśmy z takim polotem jak w pierwszych 45 minutach, to udało nam się zdobyć kolejne bramki. W 77 minucie bramkarza gospodarzy pokonał Piotr Bałajzy, a kilka minut później na listę strzelców ponownie wpisał się Mateusz Najder. Spotkanie inaugurujące rozgrywki ligowe zakończyło się więc pogromem 5-0. Dzięki temu wynikowi już dziś możemy cieszyć się z objęcia prowadzenia w tabeli, którego, miejmy nadzieję, nie oddamy już do końca sezonu.

Skład: Macutkiewicz- Bednarski, Welk, Ćwiąkała (62′ Trzciński), Przemysław Bałajzy- Nowak (84′ Mrozik), Muskalski, Sypuła (57′ Emiroglu), Piotr Bałajzy- Najder (81′ Łondka), Łaski

Gole: 33′ Sypuła, 36′ Najder, 44′ Welk, 77′ Piotr Bałajzy, 81′ Najder